Wie zijn de mannen (en vrouw) van Dolphiq?

Wij denken in code, dromen over de ideale query en kunnen moeilijk omgaan met breaks.
<?php
    echo 'De mensen die het maken:';
    switch($_REQUEST['expertise']) {
        case 'partners':
            return array (
                'Johan Zandstra (developer)',
                'Patrick van der Spek',
                'Mike Schilperoort',
                'Allard Rothengatter (creative)'
            );
        break;
        case 'developers':
            return array (
                'Milas Hietkamp',
                'Robert de Kruijf',
                'Bram Imhof',
                'Marick van Tuil',
                'Stefan Koopmanschap',
                'Bram Voortman',
                'Rick de Graaf',
                'Lucas Weijers',
                'Coen Koopmans'
            );
        break;
        case  'accountmanagement':
            return array (
                'Ben de Haan'
            );
        break;
        case  'marketing & optimalisatie':
            return array (
                'Rick Klumper'
            );
        break;
        case  'finance':
            return array (
                'Caroline de Haan'
            );
        break;
    }
?>

OK, genoeg technisch gebabbel!
Nu even persoonlijk, zoals we écht zijn...

Maak kennis met de mannen en vrouw die het allemaal doen binnen Dolphiq...

Johan Zandstra

Developer & Partner
johan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Klimmen
  • Sudoku
  • Strand
  • DQ

Trivia

Is dol op iconen! Hij verzamelt er namelijk gemiddeld wel zo'n 200 op zn desktop

Mike Schilperoort

Partner
mike@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Dineren
  • Sport (kijken)
  • Films
  • DQ

Trivia

Leest veel over pelgrims wandelingen, maar daar blijft het dan ook bij

Patrick van der Spek

Partner
patrick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Wielrennen
  • Kickboksen
  • Bios
  • DQ

Trivia

Vindt het gevoel als je spieren verzuren vreselijk; maar gaat met sporten toch altijd tot het gaatje

Allard Rothengatter

Creative & Partner
allard@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Koken
  • Fitness
  • Windsurfen
  • DQ

Trivia

Heeft een hekel aan fel licht, tanken en een tank die minder dan halfvol is wat vaker tanken helaas noodzakelijk maakt

Ben de Haan

Account Manager
ben@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Dineren
  • Films

Trivia

Heeft een nettere rijstijl gekregen sinds hij in een met een bedrijfslogo bestickerde auto rijdt

Caroline de Haan

Finance
caroline@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Bergwandelen
  • Koken
  • Musea
  • Schilderen

Trivia

Is dol op cijfers. Na het werk speelt ze breinbrekers en binaire puzzels tegen de ontwenningsverschijnselen

Milas Hietkamp

Developer & Project Manager
milas@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Tv-series
  • Lekker eten

Trivia

Heeft nog altijd een wens om skileraar te worden maar kan niet skiën

Robert de Kruijf

Developer
robert@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Reizen
  • Klussen
  • Natuur

Trivia

Probeert met een boek over 3d games onder zijn monitor zijn werk naar een hoger niveau te brengen

Rick de Graaf

Developer
rick.de.graaf@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Drummen
  • Muziek
  • Films

Trivia

Speelt in de band Muiden Posse, ondanks dat hij in Utrecht woont

Stefan Koopmanschap

Developer
stefan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Lekker eten

Trivia

Woont boven de rivieren maar viert wel elk jaar carnaval

Bram Imhof

Developer
bram@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Uitgaan
  • Tv-series
  • Snowboarden

Trivia

Bram houdt niet van vrije tijd en is daarom naast werk ook vol aan een hbo studie!

Marick van Tuil

Developer
marick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Fotograferen
  • Piano

Trivia

Is in Bilthoven gaan wonen om ook in zijn vrije tijd zo dicht mogelijk bij Dolphiq te zijn

Lucas Weijers

Developer
lucas@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Tafelvoetbal

Trivia

Ligt vaker onder de tafelvoetbaltafel dan dat hij aan het spel deelneemt

Coen Koopmans

Developer
coen@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Gamen
  • Films
  • Gitaar
  • Zingen
  • Bier

Trivia

Probeert graag nieuwe productiviteit hacks die vervolgens ook weer veel tijd kosten

Bram Voortman

Developer
bram.voortman@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Tv-series
  • Lezen
  • Spelletjes

Trivia

Leeft in 2017 maar sleutelt in zijn vrije tijd het liefst aan een GameBoy uit 1989

Bart van Netburg

Developer
bart@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • DJ
  • Scouting
  • Hardware

Trivia

Is officieel padvinder, maar padzoeker is wellicht treffender

Rick Klumper

Online Marketeer
rick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Social media
  • Koken

Trivia

Heeft zijn konijn Google genoemd, en kan hem vervolgens nooit vinden in huis

Benieuwd wat ons team voor jou kan betekenen?

Neem gerust contact voor een kop koffie of thee...
Loading page...