Wie zijn de mannen (en vrouw) van Dolphiq?

Wij denken in code, dromen over de ideale query en kunnen moeilijk omgaan met breaks.
<?php
    echo 'De mensen die het maken:';
    switch($_REQUEST['expertise']) {
        case 'partners':
            return array (
                'Johan Zandstra (CTO)',
                'Patrick van der Spek',
                'Mike Schilperoort',
                'Allard Rothengatter (CEO)'
            );
        break;
        case 'developers':
            return array (
                'Milas Hietkamp',
                'Robert de Kruijf',
                'Marick van Tuil',
                'Stefan Koopmanschap',
                'Rick de Graaf',
                'Lucas Weijers',
                'Rick Brands',
                'Jeroen Kraaijkamp',
            );
        break;
        case  'project management':
            return array (
                'Ruben Klop'
            );
        break;
        case  'marketing & optimalisatie':
            return array (
                'Rick Klumper'
            );
        break;
        case  'finance':
            return array (
                'Caroline de Haan'
            );
        break;
    }
?>

OK, genoeg technisch gebabbel!
Nu even persoonlijk, zoals we écht zijn...

Maak kennis met de mannen en vrouw die het allemaal doen binnen Dolphiq...

Johan Zandstra

CTO & Partner
johan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Klimmen
  • Sudoku
  • Strand
  • DQ

Trivia

Is dol op iconen! Hij verzamelt er namelijk gemiddeld wel zo'n 200 op z'n desktop

Allard Rothengatter

CEO & Partner
allard@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Koken
  • Fitness
  • Windsurfen
  • DQ

Trivia

Heeft een hekel aan fel licht, tanken en een tank die minder dan halfvol is wat vaker tanken helaas noodzakelijk maakt

Mike Schilperoort

Partner
mike@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Dineren
  • Sport (kijken)
  • Films
  • DQ

Trivia

Leest veel over pelgrims wandelingen, maar daar blijft het dan ook bij

Patrick van der Spek

Partner
patrick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Wielrennen
  • Kickboksen
  • Bios
  • DQ

Trivia

Vindt het gevoel als je spieren verzuren vreselijk; maar gaat met sporten toch altijd tot het gaatje

Caroline de Haan

Finance
caroline@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Bergwandelen
  • Koken
  • Musea
  • Schilderen

Trivia

Is dol op cijfers. Na het werk speelt ze breinbrekers en binaire puzzels tegen de ontwenningsverschijnselen

Milas Hietkamp

Operations Manager
milas@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Tv-series
  • Lekker eten

Trivia

Heeft nog altijd een wens om skileraar te worden maar kan niet skiën

Robert de Kruijf

Developer
robert@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Reizen
  • Klussen
  • Natuur

Trivia

Probeert met een boek over 3d games onder zijn monitor zijn werk naar een hoger niveau te brengen

Stefan Koopmanschap

Developer
stefan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Lekker eten
  • Klussen

Trivia

Is een kei in IKEA-kasten in elkaar zetten

Rick de Graaf

Developer
rick.de.graaf@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Drummen
  • Muziek
  • Films

Trivia

Speelt in de band Muiden Posse, ondanks dat hij in Utrecht woont

Marick van Tuil

Developer
marick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Fotograferen
  • Piano

Trivia

Is in Bilthoven gaan wonen om ook in zijn vrije tijd zo dicht mogelijk bij DQ te zijn

Lucas Weijers

Developer
lucas@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Tafelvoetbal
  • Lezen
  • Reizen

Trivia

Is na zijn reis door Zuidoost-Azië sinds januari '18 weer in dienst bij DQ

Ruben Klop

Project Manager
ruben@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • DQ
  • Klimmen
  • Muziek

Trivia

Werkt nog te kort bij DQ om hier een scherpe opmerking te plaatsen

Rick Klumper

Online Marketing
rick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Koken
  • Muziek

Trivia

Heeft een konijn dat Google heet, maar nooit te vinden is...

Rick Brands

Developer
rick.brands@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Muziek
  • Hardlopen
  • Netflix

Trivia

Bestaat voor 34% uit koffiebonen

Jeroen Kraaijkamp

Developer
jeroen@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Gaming
  • Bouldering
  • Dungeons & Dragons

Trivia

Wordt altijd lastig gevallen door z'n aandachtsgekke kat.

Benieuwd wat ons team voor jou kan betekenen?

Neem gerust contact op voor een kop koffie of thee...
Loading page...