Wie zijn de mannen en vrouwen van Dolphiq?

Wij denken in code, dromen over de ideale query en kunnen moeilijk omgaan met breaks.
<?php
 echo 'De mensen die het maken:';
 switch($_REQUEST['expertise']) {
 case 'partners':
 return [
 'Allard Rothengatter (CEO)',
 'Johan Zandstra (CTO)',
 'Mike Schilperoort',
 'Patrick van der Spek'
 ];
 break;
 case 'operations':
 return [
 'Milas Hietkamp (COO)'
 ];
 break;
 case 'scrum master':
 return [
 'Lynn Arts',
 'Guusje Kuijsten'
 ];
 break;
 case 'developers':
 return [
 'Azraar Azward',
 'Frank Overbeek',
 'Kishoth Yogasagayam',
 'Marick van Tuil',
 'Rick Brands',
 'Rick de Graaf',
 'Robert de Kruijf',
 'Rooshan Akthar',
 'Stefan Straakenbroek',
 'Vincent Radstake',
 ];
 break;
 case 'quality assurance engineer':
 return [
 'Chamalika Hewawitharana'
 ];
 break;
 case 'marketing & sales':
 return [
 'Rick Klumper'
 ];
 break;
 case 'finance':
 return [
 'Caroline de Haan'
 ];
 break;
 }
?>

OK, genoeg technisch gebabbel!
Nu even persoonlijk, zoals we écht zijn...

Maak kennis met de mannen en vrouwen die het allemaal doen binnen Dolphiq...

Johan Zandstra

CTO & Partner
johan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Klimmen
  • Sudoku
  • Strand
  • DQ

Trivia

Is dol op iconen! Hij verzamelt er namelijk gemiddeld wel zo'n 200 op z'n desktop

Allard Rothengatter

CEO & Partner
allard@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Koken
  • Fitness
  • Windsurfen
  • DQ

Trivia

Heeft een hekel aan fel licht, tanken en een tank die minder dan halfvol is wat vaker tanken helaas noodzakelijk maakt

Mike Schilperoort

Partner
mike@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Dineren
  • Sport (kijken)
  • Films
  • DQ

Trivia

Leest veel over pelgrims wandelingen, maar daar blijft het dan ook bij

Patrick van der Spek

Partner
patrick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Wielrennen
  • Kickboksen
  • Bios
  • DQ

Trivia

Vindt het gevoel als je spieren verzuren vreselijk; maar gaat met sporten toch altijd tot het gaatje

Caroline de Haan

Finance
caroline@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Bergwandelen
  • Koken
  • Musea
  • Schilderen

Trivia

Is dol op cijfers. Na het werk speelt ze breinbrekers en binaire puzzels tegen de ontwenningsverschijnselen

Milas Hietkamp

COO
milas@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Tv-series
  • Lekker eten

Trivia

Heeft nog altijd een wens om skileraar te worden maar kan niet skiën

Rick Klumper

Business Developer
rick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Koken
  • Muziek

Trivia

Is ooit gestalkt door een gekke vogel

Lynn Arts

Scrum Master
lynn@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Fitness
  • Yoga
  • Bakken

Trivia

Bakt taarten midden in de nacht

Guusje Kuijsten

Scrum Master
guusje@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Gamen
  • Schilderen
  • Kamperen
  • Fitness

Trivia

Eet kiwi's met schil en is verknocht aan Zelda.

Vincent Radstake

Developer
vincent@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Fietsen
  • Fitness
  • Films

Trivia

Na een sabbatical van 5 jaar toch weer terug op de plek waar het allemaal begon.

Stefan Straakenbroek

Developer
stefan.straakenbroek@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Voetbal
  • Kinderen
  • BBQ

Trivia

Is gek op BBQ'en maar het perfecte stuk vlees klaar maken is hem nog niet gelukt.

Robert de Kruijf

Developer
robert@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Reizen
  • Klussen
  • Natuur

Trivia

Probeert met een boek over 3d games onder zijn monitor zijn werk naar een hoger niveau te brengen

Marick van Tuil

Developer
marick@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Fotograferen
  • Piano

Trivia

Is in Bilthoven gaan wonen om ook in zijn vrije tijd zo dicht mogelijk bij DQ te zijn

Rick de Graaf

Developer
rick.de.graaf@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Drummen
  • Muziek
  • Films

Trivia

Speelde jarenlang in de band Muiden Posse, de band die uit Houten komt...

Rick Brands

Developer
rick.brands@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Muziek
  • Hardlopen
  • Netflix

Trivia

Bestaat voor 34% uit koffiebonen

Frank Overbeek

Developer
frank@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Auto's
  • Gaming
  • Programmeren

Trivia

Werkt nog te kort bij DQ om hier iets grappigs neer te zetten...

Azraar Azward

Developer
azraar@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Muziek
  • Reizen
  • Voetbal

Trivia

Fan van Liverpool en houdt van blogs lezen, films en tijd doorbrengen met vrienden

Rooshan Akthar

Developer
rooshan@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Chatten
  • Voetbal
  • Medium

Trivia

Schaakt als een koning maar weet niet hoe hij met de koningin moet omgaan

Kishoth Yogasagayam

Developer
kishoth@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Muziek
  • Films
  • Gamen

Trivia

Is het gelukkigste met zijn vrienden, familie en huisdieren om zich heen

Chamalika Hewawitharana

QA Engineer
chamalika@dolphiq.nl

Vlieguren

Tijdverdrijf

  • Films
  • Familie
  • Puppies

Trivia

Houdt van reizen en het opzoeken van het avontuur... Is alleen nog hard aan het zoeken naar het juiste avontuur.

Benieuwd wat ons team voor jou kan betekenen?

Neem gerust contact op voor een kop koffie of thee...
Loading page...